Daşdemir Grup İnşaat
İnşaat Taahhüt
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
İnşaat Taahhüt
İnşaat Taahhüt

Şirket olarak üstün kalitede inşaat imalatları ve hizmetleri sunarken; çevre sağlığını korumak, çalışanlarının moral düzeyini yüksek tutmak, iş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda en yüksek standardı uygulamak ve tüm faaliyetlerimizde iş ahlakını ön planda tutmak temel prensibimizdir.

Şirketimiz, müteahhitlik konusunda aşağıdaki alanlarda hizmet vermektedir.
Kaba inşaat işleri
İnce inşaat işleri,
Depolama tesisleri yapımı,
Endüstriyel tesisler yapımı,
Fabrikalar, sanayi tesisleri yapımı,
Hizmet ve okul binaları yapımı,

Fabrika, iş merkezi, depolama alanları, alışveriş merkezleri, konut, okul v.b. işlerde betonarme kısmının yanında, izolasyon, drenaj ve dolgu işlerinden çatı kapatmalarına her türlü inşaat faaliyeti özenle yürütülmektedir.

Fabrika ve iş merkezlerinde modern kalıp ile temiz betonarme yüzeylerleri elde etmek, isteğe bağlı olarak bu yüzeylerin boyanması veya doğal olarak muhafaza edilmesi alanlarında da hizmet verilmektedir.

Özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.

Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi , ekipman ve iş gücü, işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.

Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır.

Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir.

Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari ve statik projeler tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın